czwartek, 24 maja 2012

Dzień Dziecka - zaproszenie i relacja

Dzień Dziecka w DDK SM "Czechów" rozpoczął się w czwartek 31 maja, I Osiedlowym Turniejem Szachowym: Czechów - Osiedle Moniuszki 2012. W turnieju wzięło udział 24 uczniów z dwóch szkół osiedla - SP nr 34 im. K. Makuszyńskiego (współorganizatora) oraz Społecznej Szkoły Podstawowej im. S.F. Klonowica. Bardzo dziękujemy Lubelskiemu Klubowi Szachowemu za wypożyczenie profesjonalnych szachów i zegarów do przeprowadzenia konkursu.

Po południu w sali widowiskowej odbył się pokaz iluzji oraz spektakl taneczny "Kopciuszek" w wykonaniu Teatru Tańca Es. Impreza została zorganizowana we współpracy ze studentami II roku wydziału Animator i Menedżer Kultury. Dziękujemy.


1 czerwca rano odbyła się projekcja filmu "MUPPETY", zaś po południu na wernisaż wystawy fotografii Magdy Szymanek-Szwed "O miłości nie/obiektyw/nie" w Galerii "POMOST". W katalogu wydanym z tej okazji czytamy "Zestaw prac, pokazany na tej wystawie,  to rejestracja unikalnych momentów z życia dziecka. Wartością tych zdjęć jest ich różnorodność. Na wystawie znajdziemy zarówno portrety studyjne jak i  te o charakterze reportażowym. Nie brak również nowoczesnych,  zaskakujących kadrów,  które sprawiają, że całość prezentacji  stanowi  jedyny w swoim rodzaju  zapis niepowtarzalnych chwil dzieciństwa. Chwil zarejestrowanych okiem Matki.Na wernisaż przybyli rodzice w dziećmi. Warto nadmienić, że Magda Szymanek-Szwed, lekarz i fotograf, to nasza była tancerka występująca w jednej z najlepszych grup - zespole "NEOTOR". Wystawę można oglądać do 30 czerwca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz